Jesteśmy grupą doświadczonych web designerów oraz webmasterów. W naszej ofercie znaleźć można funkcjonalne i nowoczesne strony www zaprojektowane z pasją. Projekty przez nas wykonane w technice Responsive Web Design, a także zoptymalizowany kod pozwala na szybkie ładowanie się stron oraz świetną pozycję w wynikach wyszukiwarek. Tak przygotowana strona wygląda dobrze nie tylko na komputerze czy notebooku, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych jak tablet czy smartfon. Zapewnimy integrację z nowoczesnymi serwisami takimi jak Facebook Twiter Google + i inne.

Pomysł na stronę!

Masz świetny pomysł na swoją stronę www, ale brakuje Ci czasu i umiejętności aby go zrealizować? Może to właśnie powód aby zwrócić się do nas. My mamy talent, umiejętności i świetny zespół, potrafimy również słuchać klienta i realizować jego pomysły. Nasza propozycja dotyczy nie tylko projektowanie stron, logo i wizytówek u nas znajdziesz kompleksową usługę i spójną wizję, zaczynając od pomocy przy doborze domeny. Oferujemy hosting na naszych serwerach, a także pomożemy przy zarządzaniu stroną, My nie zostawiamy Cię po stworzeniu i publikacji strony, na bieżąco pracujemy nad Twoim sukcesem i wprowadzamy konieczne poprawki. Gwarantujemy, że jesteśmy najlepsi na rynku.

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Każdy z nas marzy o świetnej stronie internetowej, takiej która przyciągałaby klientów i była nieskazitelną wizytówką firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy zaproponować państwu unikalną stronę internetową dopasowaną do państwa potrzeb, zaprojektowaną według najnowszych trendów i z uwzględnieniem państwa wytycznych. Każdą stronę tworzymy dla państwa z pasja i pełnym zaangażowaniem w projekt. Strony internetowe to nie tylko projekt graficzny, czy wdrożenie, ale również wykupienie domeny i zapewnienie hostingu, założenie poczt firmowych.
W naszej firmie istnieją 2 sposoby na rozliczanie projektów: płatność jednorazowa oraz abonamentowa. Model abonamentowy tworzenia strony powstał z myślą o przedsiębiorcach, który dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy. Dajemy możliwość stworzenia nowoczesnej strony internetowej w niskiej opłacie miesięcznej. Spełniamy państwa marzenia projektujemy i wdrażamy takie strony w abonamencie miesięcznym już od 99 zł. Płatności dostosowujemy do wymogów klienta, a ponadto jako nieliczni wyceniając stronę ustalamy cenę na początku i nie pobieramy dodatkowych opłat na podstawie stawek godzinowych.

Warto podjąć z nami współpracę!

Mamy przystępne ceny i najlepszy zespół kreatywnych specjalistów który sprawi, że pojawisz się w sieci i nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Pamiętaj, że jesteśmy konkurencyjni i jako jedni z niewielu na rynku oferujemy możliwość zawarcia umowy abonamentowej na wykonanie strony. Usługa abonamentowa na stronę www to świetny sposób aby zacząć niskim kosztem, a z dużym rozmachem.
Iluzja.net - Nowoczesne strony intenetowe, strony w abonamencie

Sprawdź co możemy dla Ciebie zaprojektować

STRONA W PŁATNOŚCI JEDNORAZOWEJ

Nasze niebanalne rozwiązania w połączeniu z kreatywnymi pomysłami tworzą unikalne projekty spersonalizowanych stron internetowych, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Projekty, które powstają w ILUZJA.NET są unikalne i tworzone w pełnej akceptacji z naszymi klientami.

W tym modelu płatności podpisujemy z klientem umowę na wykonanie projektu, a sama płatność następuje w momencie zakończenia tworzenia strony.

SKLEP W PŁATNOŚCI JEDNORAZOWEJ

Prowadzimy z klientami liczne rozmowy, które pozwalają na stworzenie nie tylko kreatywnego projektu graficznego sklepu internetowego, ale również dopasowanie odpowiednich funkcjonalności ułatwiającym państwa przyszłym klientom e-zakupy.

W tym modelu płatności otrzymują od nas państwo, wycenę oraz umowę. Sama płatność natomiast następuje po przeniesieniu sklepu na adres docelowy.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wizerunek posiada strategiczną rolę w marce firmy. W całościowej identyfikacji wizualnej ważne jest, aby dzięki niej zdobyć zaufanie klienta i budować pozytywne relacje klient-firma. Mówi się, że dobrze dopasowana identyfikacja wizualna to klucz do rozwoju przedsiębiorstwa. Pomożemy państwu dobrać odpowiednie kolory firmowe, stworzyć logotyp i zaprojektować inne materiały reklamowe, które wzmocnią wyróżnią państwa na tle konkurencji.

W naszej ofercie znajdziecie państwo profesjonalne przygotowanie projektów, jak i wydruk materiałów czy gadżetów reklamowych.

STRONA W PŁATNOŚCI ABONAMENTOWEJ

Projektujemy strony sięgając do niezliczonych pokładów naszej wyobraźni, inspirowani państwa wizjami o wymarzonej stronie, tworzymy nowoczesne i niepowtarzalne projekty.

W modelu abonamentowym podpisujemy z państwem umowę na 24 miesiące. Każdy z abonamentów jest dopasowywany do państwa potrzeb i oczekiwań. A niska miesięczna rata pozwala zaistnieć na rynku nawet nowym przedsiębiorcą. Oprócz profesjonalnej strony w abonamencie mają państwo również zapewnione sesje aktualizacyjne strony.

SKLEP W PŁATNOŚCI ABONAMENTOWEJ

W płatności abonamentowej realizujemy również sklepy internetowe. Projekty graficzne i funkcjonalności sklepów są przygotowywane w pełnej konsultacji z państwem. Podpisujemy z państwem umowę na 24 miesiące, a pierwsza płatność następuje w miesiącu podpisania umowy. Podobnie jak w pakiecie „strona internetowa w płatności abonamentowej", mają państwo zapewniony nie tylko projekt i wdrożenie ale również hosting i sesje aktualizacyjne.

OPIEKA NAD SOCIAL MEDIA

Kiedyś firmy korzystały tylko z ulotek i reklam papierowych. Dziś jednym z najskuteczniejszym sposobem na reklamę są SOCIAL MEDIA.

Niestety nie każdy z państwa ma czas na codzienną obecność na portalach społecznościowych.

Dlatego też stworzyliśmy unikatową ofertę związaną z opieką nad obecnością w sieci. Kompleksowo zajmiemy się państwa wizerunkiem na różnych portalach społecznościowych. W zależności od państwa potrzeb przygotowaliśmy kilka propozycji, które najlepiej się sprawdzają.

OPTYMALIZACJA SEO

Wielu z państwa na pewno zastanawia się nad znaczeniem „optymalizacji SEO" w kontekście strony internetowej. Jest ona niemalże niezbędna w przygotowaniu strony internetowej. W wielu przypadkach sama optymalizacja strony pozwala na znaczne poprawienie widoczności państwa strony w wyszukiwarkach. Zlecasz nam stronę? Zastanów się nad optymalizacją? Naprawdę warto!

OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA

W wielu projektach wykorzystujemy zdjęcia stockowe. Jednakże nasza oferta obejmuje możliwość skorzystania z zdjęć zrobionych w firmach naszych klientów.

Pozwoli to na umieszczenie w projekcie spersonalizowanych fotografii.

Nasze usługi dostosowujemy do naszych klientów. W ofercie znajdują się między innymi fotografia produktowa, sesje biznesowe czy sesje wnętrz.


PROMOCJE I PAKIETY DODATKOWE

W promocjach i pakietach dodatkowych mogą państwo znaleźć promocje sezonowe czy rabaty dla stałych klientów, a także oferty łączenia pakietów. Zamawiasz u nas projekty, a może masz więcej niż jedną usługę? Sprawdź co możesz na tym zyskać.

JAK TWORZYMY?

Początkowo prowadzimy rozmowy z klientami, słuchamy czego oczekują, poznajemy ich gusta i branżę w jakiej działają.
Tworząc projekt graficzny strony skupiamy się na wymaganiach i życzeniach naszych klientów. Uwzględniamy wszystkie sugestie, nie tracąc świeżości i innowacyjności projektu. Wielu designerów projektuje stronę wysyła ją do Ciebie i kończy swoją pracę biorąc za to niemałe kwoty. Ty nie wiesz co z nią zrobić i w efekcie nigdy więcej nie widzi ona "światła dziennego". U nas tak nie jest! Projektujemy i wdrażamy projekt. Mamy swój własny hosting i dbamy, aby projekt stał się stroną internetową, a strona twoją najlepszą wizytówką.
Rozmowa
z klientem
Wstępna wycena
Zawarcie umowy
Przesłanie materiałów
i inspiracji
Stworzenie
identyfikacji wizualnej
Projekt
graficzny
Akceptacja
klienta
Projekt
klikalny
Akceptacja
klienta
Gotowy
projekt

KONTAKT

Jesteśmy tutaj dla naszych klientów każdego dnia staramy się spełnić ich marzenia o świetnej stronie.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne konsultacje, sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

799 723 333 ul. Pokoju 28, 42-504 Będzin
Wysłano...

Właścicielem marki ILUZJA jest firma 3XU Damian Joachimski, ul. Pokoju 28, 42-504 Będzin